Mağazalarımız

Trendblog

Defilelelerin ışıltılı dünyası, moda ikonlarının göz alıcı stilleri ve ayakkabı dünyasından en son trendler... Bu blog tüm moda severler için keyifli bir esin kaynağı olmaya aday!

ÇEKİLİN YOLDAN, VAHŞİ BATIDAN GELİYORLAR!

Didem Bahadir tarafından 09.01.2014 tarihinde 16:07 itibariyle

Kovboy çizmelerinin moda serüveni Western filmlerinin asi ve bir o kadar da özgür tarzıyla beraber başlıyor. İlk olarak filmlerde, kovboyların ayağında gördüğümüz bu botlar, 1970’te moda dünyasına giriş yapıyor. Geçmişten bugüne bakıldığında modanın tam kalbinde yer edinen bu çizmeler, aslında filmlerin moda dünyasında ne kadar etkili olduğunun da bir kanıtı.

Yıllar içinde adeta bir fenomene dönüşen kovboy çizmeler, kadınların maskülen bir tavırla meydan okumalarını ve cesur görünmelerini sağlıyor.

Kovboy çizmeleri dünyaca ünlü sanatçılar tarafından da her zaman tercih edilen bir tasarım. Günün her saatinde kadınlara en güzel kıyafetlerle eşlik eden bu çizmeler, akşam dışarı çıkmaya karar verdiyseniz de en az topuklu ayakkabılar kadar iddialılar. Çünkü yeni sezonda taşlı, zımbalı, birbirinden ışıltılı modellerle karşımıza çıktılar. Kombinlenmesi en kolay ayakkabılar arasında yer alan kovboy çizmelerini, düz ya da desenli kısa bir elbise ile, kısa şortlarla, skinny jeanlerle veya taytın üstüne giyilen bir tunik ya da bol kesimli bir gömlekle tamamlayarak kusursuz görünümü yakalayabilirsiniz. Festival zamanları için de, örneğin yırtık bir kot şortun altına geçirebileceğiniz bu asi çizmeleri giymeyi tercih ettiyseniz, kombininizde kovboy teması içeren başka bir aksesuar kullanımını önermiyoruz.

Sadece bayanların tercihi olmayan kovboy çizmeleri erkeklerin de gönlünü çoktan fethetmiş durumda. Western film tutkunu Texas ruhlu erkeklerin tarzını en kolay şekilde yansıtan kovboy çizmeleri, beylerin favori trendi olarak gardıroplarına da girmiş durumda…

Yorumlar:

La función de día y fecha Replicas de relojes apareció en mediados de la década de 1950. Es una complicación bien, práctica Relojes tag heuer sobre una base diaria, que permite ofrecer además de la hora, fecha y agenda de... En Omega, la fecha se coloca en el 6 y el Omega seamaster día de la semana (en inglés) se encuentra al mediodía en una ventana en forma.

Posted by akjdjashdjsd on Nisan 17, 2014 at 09:57 AM EEST #

It saves a lot of their time and money. They are consistently in favor of the gucci replica offers and discounts which let them buy the best handbags at a lower price. Sometimes, it happens that women on affairs clothes from markets they do not acquisition the appropriate affectionate of replica shoes ladies handbags which go alongside with their dress code. In this case, they acquire to seek for their adapted minibags in the assorted websites until they acquisition them. Thus, we acquire appear to apperceive that handbags bulk a lot to women dior replica.

Posted by replica watches on Eylül 10, 2014 at 10:09 AM EEST #

Bir yorum gönder:
  • HTML Syntax: Allowed

  • Please answer this simple math question

yukarı git